foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

21 czerwca  w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Zakończenia  roku szkolnego „. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny oraz pożegnały swoich kolegów. Ten dzień przyniósł wszystkim uczestnikom wiele radości i miłe wspomnienia.

22 czerwca nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień w naszej szkole. Jednak zanim uczniowie otrzymali świadectwa, zobaczyli przedstawienia przygotowane przez kl. VI i VII. Następnie  Pani Dyrektor  Urszula Witczak dokonała podsumowania roku szkolnego . Dowiedzieliśmy się, którzy uczniowie z poszczególnych klas okazali się najlepsi i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Na akademii obecny był również ksiądz proboszcz mgr Henryk Malorny oraz Sekretarz Gminy mgr inż. Waldemar Krafczyk, którzy życzyli uczniom udanych wakacji. Następnie nasi podopieczni udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom oraz omówili zasady bezpieczeństwa podczas wakacji. Dziękujemy wszystkim za ten rok szkolny. Życzymy miłego odpoczynku i do zobaczenia po wakacjach!

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2019 PSP SZEMROWICE