foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

 W dniu 24.10.2018r. odbyły się gminne zawody w piłce nożnej halowej w Dobrodzieniu. Szkołę reprezentowało 9 chłopców z klasy piątej i szóstej. Z sześciu szkół podstawowych w naszej gminie reprezentacje wystawiły szkoły z Szemrowic, Główczyc i Dobrodzienia. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. W pierwszym Dobrodzień pokonał Główczyce 7-0, a my 6-0. Następnie odbył się mecz o pierwsze miejsce Dobrodzień – Szemrowice. Wygraliśmy go 4-2, dzięki czemu zostaliśmy mistrzami gminy i uzyskaliśmy awans do mistrzostw powiatu w Oleśnie.
Gratulacje dla naszych uczniów za sportową postawę i zaangażowanie.
http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2019 PSP SZEMROWICE