foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

 
 
 

 

 

W piątek 26 października odbył się międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pludrach. Jego celem było upamiętnienie 100-lecia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, popularyzowanie i upowszechnienie problematyki patriotycznej wśród uczniów, inspirowanie do poszukiwań nowych, twórczych form artystycznego wyrazu. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. VII, która  zajeła  I miejsce w kate-gorii soliści kl. VII-VIII. Nagrodą dla zdobywców pierwszych miejsc jest udział w koncercie patriotycznym, który odbędzie się 11 listopada w Kościele pw. św. Marii Magdaleny w Dobrodzieniu. 

 Nasze przedszkole reprezentowała przedstawicielka grupy starszaków, która zaśpiewała piosenkę pt: „Przybyli ułani pod okienko”. Podczas występu towarzyszyli jej koledzy, którzy wcielili się w rolę ułanów. Piękne stroje oraz odwaga i zaangażowanie wokalne solistki zaowocowały zdobyciem II miejsca w kategorii solistów. Serdecznie gratulujemy!

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2019 PSP SZEMROWICE