foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

Dnia 28 października odbyła się w naszym przedszkolu wielka uroczystość z udziałem rodziców, nauczycieli, oraz dyrekcji naszej szkoły. Każda z grup przedstawiła program artystyczny , w którym odzwierciedliła to czego zdążyła się już nauczyć w przedszkolu.

Po części artystycznej wszyscy oficjalnie zostali pasowani przez panią dyrektor i od dziś należą już do naszej przedszkolnej rodziny. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2020 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies