foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

W dniu 14.01.2020 roku gościł w naszym przedszkolu specjalny gość burmistrz naszej gminy dr Andrzej Jasiński.

W ramach programu pt. „W kręgu zawodów”, grupa starszaków zaprosiła burmistrza po to, by dowiedzieć się na czym polega praca burmistrza. Dzieci przywitały go specjalnym tańcem, który poruszyłby nie jedno serce oraz przygotowały szereg niespodzianek na ten dzień.

W trakcie spotkania burmistrz Gminy Dobrodzień opowiedział dzieciom o swojej pracy. Oprócz pytań, które dzieci zadawały naszemu gościowi była również gra pt. "kalambury" przygotowana specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Dzieci rysowały, pokazywały i mówiły o zawodach a zadaniem burmistrza było odgadnięcie o jaki zawód chodzi.

Na koniec spotkania grupa starszaków podarowała burmistrzowi koszulę i 12 krawatów-jeden na każdy miesiąc w roku, które własnoręcznie przygotowały, co nie było prostym zadaniem.

Dziękujemy Panu dr Andrzejowi Jasińskiemu, że pomimo natłoku spraw znalazł czas dla dzieci i przekazał wiedzę, która zostanie na długo w naszej pamięci.

 

Wytworzyła: Katarzyna Jagieła

Zamieściła: Sara Dyllong 

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2020 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies