foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

W dniu 25.02.2020 roku nasze przedszkole wyglądało jak miejsce z bajki. Pomysłowość rodziców nie miała granic, jeśli chodzi o stroje dla dzieci. Na balu obok księżniczek, wróżek, motyli, biedronek, jednorożców, smoków czy piłkarzy, pojawiły się postaci z ulubionych bajek: Czerwony Kapturek, Spidermann, Psi patrol oraz Królowe Elzy z krainy lodu.  

 Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i konkursami.

 Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie.

 Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

 Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za ich czynny udział w życiu naszego przedszkola.

 

Wytworzyła: Katarzyna Jagieła

Zamieściła: Sara Dyllong

 

 

 

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2020 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies