foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

          Dwudziesty dziewiąty października był wyjątkowym dniem dla naszych przedszkolaków, zwłaszcza dla tych którzy w tym roku po raz pierwszy przekroczyli prób przedszkola. Choć w tym roku uroczystość odbyła się bez naszych najważniejszych gości – rodziców, to dzień ten należał do wyjątkowych.

Przez kilka ostatnich tygodni dzieci nabierały odwagi i doświadczenia w prezentowaniu swoich umiejętności na małej przedszkolnej scenie. I stało się. W czwartkowy poranek odbyła się wielka uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci zaprezentowały piosenki oraz układy taneczne do utworów muzycznych, których uczyły się od września.

Wszystkie Przedszkolaki , zarówno te z grupy młodszej i starszej dzielnie stawiły czoła wyzwaniu i odważnie się zaprezentowały.

Swoim radosnym występem udowodniły, że zasługują na przyjęcie w poczet społeczności naszego przedszkola. Z wielką dumą i przejęciem powtórzyły słowa przyrzeczenia, a Pani Dyrektor dokonała pasowania oraz uroczyście przywitała dzieci w gronie prawdziwych przedszkolaków.

Wszystkie „Zajączki” oraz „Papużki” - bo tak nazywają się nasze grupy, otrzymały pamiątkowy dyplom, medal i słodki upominek przygotowany przez rodziców RR. Po części oficjalnej dzieci ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia. Czas upłynął szybko na zabawach i radosnych wspomnieniach minionej chwili.

Wszyscy z uśmiechem na twarzy pięknie się żegnali, ciesząc się na poranne, nowe spotkanie w przedszkolu i następną przedszkolną przygodę.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w nauce wierszyków i przygotowanie słodkości!

 

 

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2021 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies