foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

       Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku również postanowiłyśmy przeprowadzić tę uroczystość , integrując dom rodzinny i przedszkole, wprowadzając nastrój świąteczny oraz pokazując rodzicom umiejętność prezentowania przez dzieci swoich umiejętności wokalno – recytatorskich , tanecznych i muzycznych. Dnia 18 grudnia 2020 r. dzieci z obydwu grup wiekowych przedstawiły: Jasełka ( każda grupa w swojej sali). Chociaż sala tym razem nie była wypełniona rodzicami oni także mieli sposobność obejrzenia ich w formie online. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi i śmiałości podczas występów . Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe i grali na instrumentach. Na zakończenie uroczystości dzieci złożyły życzenia Bożonarodzeniowe dla swoich rodziców i nauczycieli oraz wspólnie podzieliły się opłatkiem. W każdej grupie była obecna dyrektor naszej szkoły: pani Dorota Krawiec. Ona również zwróciła się do dzieci z życzeniami i miłym słowem pochwały.

Po oficjalnej uroczystości zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek a dzieci otrzymały paczuszki świąteczne.

 Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów dzięki którym te Jasełka i ten dzień będzie niezapomniany.

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2021 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies