foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym tygodniu 29 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy trochę spóźniony dzień, pełen miłości i zadowolenia. Dzieci z obydwu grup wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla Dziadków przedstawienie, które miała przyjemność obejrzeć goszcząca na uroczystości dyrektor naszej szkoły.

Dzieci zaprezentowały dedykowany Babciom i Dziadkom program artystyczny składający się z tańców, piosenek oraz wierszy w języku polskim i niemieckim. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, przygotowali też upominki i laurki dla swoich Dzidków. Seniorzy obejrzeli program artystyczny w formie on-line

Grupa starszaków dedykowała również swoje przedstawienie wszystkim Seniorom z koła DFK- Szemrowice. Z powodu pandemii program został zmontowany w prezentację, która wraz z upominkami została przekazana na ręce przewodniczącego koła DFK- Szemrowice p. Marka Wittek.

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2021 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies