foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

 

 

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tegorocznej edycji Konkursu Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej. Wielki finał odbył się w dniu 11 kwietnia 2022 w Komprachcicach. Publiczna Szkoła Podstawowa w Szemrowicach reprezentowana była w dwóch kategoriach: klasy IV-VI (Brygida S. i Michał C. – klasa VI) oraz klasy VII-VIII (Anna G. i Emilia G. – klasa VIII). Po ogłoszeniu oficjalnych wyników uczniowie naszej szkoły nie zostali ścisłymi zwycięzcami tego konkursu. Bardzo cieszy wysoka frekwencja w etapie szkolnym, w którym uczestniczyło 12 uczniów. Liczymy, że w następnym roku odniesiemy większy sukces w Konkursie Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej.

 

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2022 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies