foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ! Mikołaj przybył do naszego przedszkola inaczej niż zwykle…..podjechał czerwonym wozem strażackim, bo zepsuły się mu sanie, co było przyczyną wszyscy wiemy – brak śniegu. Mikołaj w towarzystwie bardzo przemiłego elfa wkroczył w nasze progi, by spytać o to, czy dzieci w przedszkolu były grzeczne? Wiadomo, nie od dziś, że dzieci z przedszkola w Szemrowicach są najgrzeczniejsze na świecie!!!! Dlatego też, każde dziecko zostało obdarowane pięknym prezentem, co sprawiło że uśmiech i radość nie opuszczała naszych milusińskich. Przedszkolaki powitały Mikołaja i Elfa piosenkami, a naszym gościom było niezwykle przyjemnie i miło. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

 

 Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie!!!

 

 

 

Uczestniczymy w akcji
http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP


Copyright © 2023 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies