foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

W czasie Adwentu, przy współpracy z Rodzicami zorganizowany został w naszej szkole kiermasz świąteczny dekoracji i ozdób Bożonarodzeniowych oraz przepysznych pierników. Celem było wsparcie akcji Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Zawadzkiem pod hasłem „ Biegam po windę”. Dnia 11 stycznia 2024r podczas wywiadówki podsumowującej pierwsze półrocze, na której rodzice i zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć inscenizację Jasełkową w wykonaniu uczniów naszej szkoły, Pani Dyrektor wraz z nauczycielami oraz pracownikami administracji i obsługi przygotowali dla wszystkich zaproszonych gości poczęstunek. Podczas spotkania można było złożyć dobrowolną cegiełkę na windę. Podsumowując całą akcję, która miała miejsce w naszej szkole ostatecznie na szczytny cel zebrano 2800 zł. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie.

Uczestniczymy w akcji
http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP


Copyright © 2024 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies